• Обновено
Без граници на џемперот со долги ракави на јуниори, плус големина на солзав џемпер

Без граници на џемперот со долги ракави на јуниори, плус големина на солзав џемпер

Buyers rating:
DEN 240.00

Тековен

Како е вашата игра со џемпери? Додадете малку хардвер и ажурирајте го времето на џемперот со овој краток ракав на врвот од без граници. Овој разноврсен џемпер лесно може да се облече нагоре или надолу со сечење на солзи и дизајн на текстура со ребра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Застани. Екипаж. Кратки ракави; Исеченост на солза. Акцент на Д-прстен. Ребрести тело; Кошула полите. 80% рајон/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Џемпер со краток ракав на јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20