• Обновено
Кети Иреланд ® Дом од мебелот Буш Медисон Авенија Висока кожа Бод стол во светло сива боја

Кети Иреланд ® Дом од мебелот Буш Медисон Авенија Висока кожа Бод стол во светло сива боја

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Домот Кети Иреланд ® од мебелот Буш Медисон Авенија Авенија Висока кожна кутија столче ја замаглува линијата помеѓу модата и функцијата за да понуди освежувачки модерен пристап кон седење во канцеларија. Совршено за дома и професионални работни места со современ стил, овој стол за биро за комерцијално одделение има заоблен потпирач за грб што се обвиткува низ телото и тапите на страните за поддршка на лактите и подлактиците. Механизмот на навалување се враќа од точката над центарот на столот и може да се постави на прилагодена стапка и леснотија на повлекување со вртење на копчето за напнатост што се наоѓа под седиштето. Погодна лост веднаш ја прилагодува висината на седиштето за да се исполни индивидуалниот избор и исто така се користи за заклучување на функцијата на навалување, така што столот е фиксиран во исправена положба. Пет тркачи со двојни тркала и база на вртење од 360 степени обезбедуваат целосна подвижност и опсег на движење за мултитаскинг и соработка. И седиштето и потпирачот за грб имаат трајна врзана кожа тапацир, овозможувајќи ви да работите во удобност дома или во канцеларијата. Седиштето 17.9 W x 18.7d е ублажено со подлога за пена за да понуди чувство со средна фирма. Тешка челична база на хром го поддржува компјутерскиот стол за капацитет на тежина од 275 фунти и нуди стилски додаток на тапацирот. Овој канцелариски стол е тестиран за да ги исполни стандардите за квалитет на ANSI/Bifma за безбедност и перформанси и е поддржан од гаранцијата за мебел Буш 5 години. Стилска врзана кожа тапацир го надополнува вашиот избор на бирото на Медисон Авенија и Заврши за складирање на столот Висината на столот Лесно се искачува од ниско ниво од 42,52 инчи до високо од 46,26 инчи (тркала до врвот на потпирачот за грб) прилагодливиот стол навалување и затегнување постави стапката и растителната стапка и леснотијата на повторното работење; Заклучувањето на навалување го поставува столот во исправена положба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67