• Обновено
Врвен врховен Сатеен 500-нишки египетски памук дух и срам

Врвен врховен Сатеен 500-нишки египетски памук дух и срам

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Опуштете се во удобност со луксузниот Вертекс Врховен Сатеен 500-нишки египетски памук дув и срам. Оваа прекрасна колекција вклучува една врата и една или два стандардни шами, во зависност од големината. Користете го ова прекрасно покритие на Duvet и Sham Set за да ги вклучите вашиот надолу или синтетички утешител и перници додека додавате прекрасен изглед на декор во вашата спална соба! Вертекс Врховен Sateen 500-THREAD-преполн египетски памук и срам сет : близнак сет вклучува : Duvet (68 "x 86") и 1 стандарден срам (20 "x 26"). Целосниот сет вклучува : Duvet (88 "x 90") и 2 стандардни шами (20 "x 26"). Кралицата сет вклучува : Duvet (92 "x 96") и 2 стандардни шами (20 "x 26"). Кинг сет вклучува : Duvet (108 "x 96") и 2 кралски Шамс (20 "x 36"). Кал Кинг сет вклучува : Duvet (108 "x 96") и 2 кралски Шамс (20 "x 36"). Содржина на материјал : 100 проценти египетски памук. Инструкции за нега : Машинска миење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33