• Обновено
Аеробиран двојно високо воздушно надувување на душекот со големина на кралицата на душекот

Аеробиран двојно високо воздушно надувување на душекот со големина на кралицата на душекот

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Aerobed 2000010373 Еден допир удобност покачена кралица на кралицата е совршен кревет за гости преку ноќ и домови за одмор. Електричната пумпа без раце од 120 волти го надува душекот брзо до идеална цврстина или мекост. Хоризонталните воздушни комори одржуваат совршена удобност цела ноќ со дополнителна поддршка што спречува да се тресе. Вентилот за брзо ослободување брзо го одбранува вашиот кревет за помалку од една минута. Мерки за големина на кралицата 78 LX60 W. *Белешка за клиенти надвор од Северна Америка. Некои од нашите производи користат електрична енергија за моќност. Ние продаваме електрични производи што беа направени да работат со 110 V електрични системи. Ако живеете во земја која користи различен електричен систем, можеби ќе треба да користите конвертор за овие производи да функционираат. Актот за користење на конвертор автоматски ја поништува гаранцијата на овие производи. Феации : Големината на кралицата мери 78-инчи за 60-инчи кога се надувува; Одговара на стандардна големина на кралицата на кралицата или се отклонува за 60 секунди; Без напор без раце на инфлацијата и контролата на притисокот Памфоризонтални воздушни комори за дополнителна отпорна на поддршка на отпорни на активности; Максимален капацитет на тежина : 750 bs120v AC Електрична пумпа, торба за носење вклучени мерки за големина на кралицата 78-инчи од 60-инчи кога се надуени; Одговара на стандардни листови со кралици. Се надува или се отклонува за 60 секунди; Без напор пумпа за слободна инфлација и контрола на притисок. Хоризонтални воздушни комори за дополнителна поддршка. Отпорен на пункција; Максимален капацитет на тежина : 750 bs. Електрична пумпа 120 V AC, вклучена торба за носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет Создаде�

DEN 1.33
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20
СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67