• Обновено
Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел почетни нараквици со розова бо - зелена боја

Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел почетни нараквици со розова бо - зелена боја

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни привлечности 6,5 инчи заменливи реверзибилни златен тон на срцев кабел Почетни нараквици со розова кутија - зелена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33