• Обновено
Врвот на долгиот ракав на бонбони за очи на очите со странични страни

Врвот на долгиот ракав на бонбони за очи на очите со странични страни

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Тотално трансформирајте го вашиот обичен изглед со врвот на долгиот ракав на Candy Candy. Врзани, срушени страни ви овозможуваат да го прилагодите вашиот изглед. Забавно е да се спарите со фармерки или хеланки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена; Стајлинг на пуловер. Рушени страни со вратоврска. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Страничен врвен долг ракав за јуниори од бонбони за очи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лагер за параметри на Snugpak
  • Обновено
Оценката:

Лагер за параметри на Snugpak

Liner Paratex Snugpak Возрасни кога сте надвор подолги периоди, нашата лагер за вреќи за спиење Paratex ќе ја задржи �

DEN 3.00
Lee Riders Women's Midrise Straight Jean
  • Обновено
Оценката:

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean

Lee Riders Womens Midrise Straight Jean со предни џебови од лажички и иконични џебови со зашици со Sкрива Премиум истегнат

DEN 3.00
Машка графичка мета Ротвејлер
  • Обновено
Оценката:

Машка графичка мета Ротвејлер

Додадете малку тежок и бестрашен стил на вашиот плакар со машката графичка мета Ротвејлер Направено од

DEN 239.68