• Обновено
Скоро природен дахлија вештачки аранжман во бел пластеник

Скоро природен дахлија вештачки аранжман во бел пластеник

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Три глави на убави цвеќиња со свеж изглед се шират над горниот дел на вклучениот бел засадувач на овој вештачки аранжман Дахлија. Нејзиното драматично зеленило ќе изгледа одлично самостојно. Или, можете да го спарите овој весел аранжман со миризливи свеќи и магацинот на вашите омилени книги за да му дадете на вашиот простор софистицирано ажурирање. • H : 6 in. W : 15 во. Д : 6,5 во • inе го привлече вашето внимание во ќош за читање • Драматични, бујни цути • Направени со најголема грижа од највисокиот квалитет на материјалите • Вклучен е убав бел пластеник • Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено • Свила цветни аранжмани се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата