• Обновено
Кукли за замок на малата светска принцеза во Оливија - Куќа за кукли - розова

Кукли за замок на малата светска принцеза во Оливија - Куќа за кукли - розова

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Куклата со мали светски замоци на Оливија обезбедува маѓепсан дом за кнезовите и принцезите на вашето малечко. Розовиот замок има пенливи аква-боја на конусни покриви кули, знамиња и златни детали. Поставени во село - со полиња со диви цвеќиња, шумски суштества, птици и виножито на небото - овој замок е нечиј сон да се оствари! Внатрешноста на овој кралски дом вклучува детална кујна, бања и спална соба со балкони, спирално скалило што води кон терасата на покривот, плус внатрешен двор со замав на тремот. Вклучениот мебел го комплетира овој замок дома додека обезбедува дополнителна вредност на игра! Овој величествен замок е со големина за 12 "кукли и мерки 39,37 " долг, 11,6 "длабок, и висок 43,31 ". Карактеристики : Завесите за приватност, спиралните скалила, wallидните апликации и терасата на покривот со потрага, сите додаваат на волшебството на овој замок . Вклучен : Овој опремена замок вклучува табела и две столчиња, абед, тоалет, престол, замав на тремот и спирално скалила !. Кралски простории : Од златото украсена суета во бањата до големото пијано во спалната соба, секоја просторија е луксузно илустрирана со детали . Шармантна поставка : Полиња на диви цвеќиња, создава шума и виножито ја постави сцената за овој прекрасен замок на село! Во розовиот замок има кули во аква-боја, тераса на покривот, балкони и градинарска област со клупа за замав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24