• Обновено
Универзален универзален далечински управувач за учење

Универзален универзален далечински управувач за учење

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

R7 универзалниот и далечинскиот управувач за учење испраќа команди IR (инфрацрвена) до целата опрема за домашно кино А/V и може да замени до 7 различни далечински управувачи. Со Macropower, можете да го програмирате R7 да вклучи или исклучи 7 компоненти со притискање на едно копче. Универзална универзална технологија за поврзување со далечински управувач за учење : Безжичен. Безжична технологија : Инфрацрвена. Технологија за поврзување : Безжичен. Безжична технологија : Инфрацрвена. Компатибилни уреди : ТВ, ДВД плеер, VCR. Компатибилни уреди : ТВ, ДВД плеер, VCR. Број на контролирани уреди : 7. Безжично работење на растојание : 50 стапки Број на контролирани уреди : 7. Безжично работење на растојание : 50 стапки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата