• Обновено
Trick Industries Trick или третирајте ја галеријата за графичка уметност во вештерките Силуети, завиткана од платно, печатење wallидна уметност, Дизајн од Линда Биртел

Trick Industries Trick или третирајте ја галеријата за графичка уметност во вештерките Силуети, завиткана

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : мачка; Животно; Црна мачка, вештерка, метла, Ноќта на вештерките, месечината, ноќта, духот, лилјаците. Дизајн од Линда Бителл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата