• Обновено
Бита Цицовска млада 'Чувајте се смирени и гледајте изгрејсонце 7' платно уметност

Бита Цицовска млада 'Чувајте се смирени и гледајте изгрејсонце 7' платно уметност

Buyers rating:
DEN 479.84

Тековен

Таа особено ужива во апстрактните квалитети во пејзажите и растителниот живот што ги фотографира. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Бита Цицовска Млада 'Чувајте се смирени и гледајте уметност од платно на изгрејсонце 7'. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Modernural Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има фотографија од зајдисонцето што се одразува на водата. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Таа започна да се фотографира во 2005 година кога ја купи својата прва дигитална камера. Природата е најголемата инспирација на Бета. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Ова дава резултат сличен на бајката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата