• Обновено
Огледало компатибилен со 2004 година- FrightLiner 2004- Десната патничка страна, насликана Kool-Vue

Огледало компатибилен со 2004 година- FrightLiner 2004- Десната патничка страна, насликана Kool-Vue

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Специфично за производот Специфично-затемнување : Без автоматско-склопување на место за откривање : без слепи точки Feature Color/Finish : Paintable Glass Операција : Рачно стакло : Не-хетемориум потсетување : без меморија : со широко стакло од агол; Со вклопување во армпродукција : Директна светлина на Fit Puddle Вклучен : Без продавање на светлосна светлина : Продадена индивидуално Препорачана употреба : OE заменакол VUE огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, материјали отпорни на корозија за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички странична година (и) Направете модел Trim 2004-2016 Freight Liner Columbia 120 2004-2014 Freight Liner Columbia 112 2004-2005 Freight Liner M2 100 Base 2004-2016 Freight Liner M2 106 Основен огледало компатибилен со 2004-2016 Freightliner M2 106 2004-2005 100 десна патничка страна, сликарски кол-в.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67