• Обновено
Сина и зелена тропска затворена, перница за длабоко седење на отворено и сет на перница, кабел

Сина и зелена тропска затворена, перница за длабоко седење на отворено и сет на перница, кабел

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Омиланата тема на лисјата ја истакнува убавината на оваа перница за длабоко седење на отворено. Исполнето со чисто рециклирано влакно, нуди одлично искуство за седење кое обезбедува целогодишна удобност со покривка направена од UVA и ткаенина отпорна на вода. Мека и еластична, неговиот капак се обезбедува со врски и има поштенски куќиште што лесно се отстранува за чистење. Испратете порака со декадентен стил со цветаната убавина на оваа природна инспирирана перница за длабоко седење. Сина и зелена тропска затворена, перница за длабоко седење на отворено и сет на перница, кабел : 23 во L x 25 во W x 5 во H. Оваа ткаенина со високи перформанси на отворено е избледена, отпорна на дамки и мувла. Одликувајќи се со УВ заштита, оваа надворешна ткаенина комбинира издржливост на отворено со мекост во затворен простор. Еко-пријателското полнење е 100% рециклиран полиестер. Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24
Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84