• Обновено
Машка и голема машка изведба на Бен Хоган Лесна грижа со цврста кратка маица со кратки ракави, до 5xL

Машка и голема машка изведба на Бен Хоган Лесна грижа со цврста кратка маица со кратки ракави, до 5xL

Buyers rating:
DEN 270.72

Тековен

Beе бидете подготвени за бизнис на и надвор од теренот за голф со солиден поло хоган, со полови кратки ракави, во кој има лесна грижа и ткаенина за влага. Овој машки поло ќе се погрижи да изгледате и да се чувствувате најдобро. Технологијата за заштита на ткаенината за заштита на сонцето на Бен Хоган ве штити од УВ -зраците на Сонцето и управувањето со влага за губење на влагата ќе ве одржи кул и суво. Изработено е со технологија за истегнување на шевовите за да можете да се движите со леснотија во овој поло и да се фокусирате на вашата игра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 '', половината : 30-1/2 ", Градите : 37", Рамената : 45 ". ракав. Ребрести текстура; странични парчиња. Ткаенина за влага; 100% полиестер. Машината за перење

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84
СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33