• Обновено
Годезила кора и лепете гигантски wallидни решенија

Годезила кора и лепете гигантски wallидни решенија

Buyers rating:
DEN 503.04

Тековен

Црна боја. Потребно е собрание. 50,40 in. L x 39,60 in. W (0,73 bs.). Доведете ја акцијата на Годзила во кој било простор со нашите решенија за wallидови од Годзила. Отстранлив и еднократно, овие пред-исечени wallидни декорации можат да се соберат за неколку минути. Како и сите производи од цимери, нашите wallидни решенија никогаш нема да ги оштетат вашите wallsидови или да остават зад себе несакан остаток. Црна боја. Потребно е собрание. 50,40 in. L x 39,60 in. W (0,73 bs.). Доведете ја акцијата на Годзила во кој било простор со нашите решенија за wallидови од Годзила. Отстранлив и еднократно, овие пред-исечени wallидни декорации можат да се соберат за неколку минути. Како и сите производи од цимери, нашите wallидни решенија никогаш нема да ги оштетат вашите wallsидови или да остават зад себе несакан остаток.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти

Опасената шема на медалјон на овој килим се меша со гроздобер стил со традиционална удобност Оваа уника

DEN 554.40