• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Ма Винс Шифти“ платно уметност од Ерик Вербист

Трговска марка ликовна уметност „Ма Винс Шифти“ платно уметност од Ерик Вербист

Buyers rating:
DEN 2601.60

Тековен

Уметник : Eric Verbiest Subject : Sports Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Ерик Вербист „Макс Винс Шифти“ платно уметност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84