• Обновено
Лаен на отворено кружно лесен бетонски оган јама, завршен природен камен

Лаен на отворено кружно лесен бетонски оган јама, завршен природен камен

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Свртете го задниот двор во одличното на отворено и безбедно го пресоздадете искуството да седите околу пожарот со оваа јама од природен камен. Совршено за раскажување приказни за духови, уживање во летна ноќ или само затоплување како што зајде сонцето. Лесно за одржување и направено од силни материјали, оваа оган јама ќе ви овозможи на вас и вашето семејство безбедно да уживате во чудата на отворен пламен во вашиот двор. Вклучува : една (1) оган јама. Материјал : магнезиум оксид. Заврши : Природен камен. Не е потребно собрание. Рачно изработени детали. Димензии : 34,50 инчи длабоко x 34,50 инчи широк x 24,00 инчи високи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата