• Обновено
Scrubstar Weperme Supreme Streth Antimicrobial V-Neck Placket Scrub Top WM01T902

Scrubstar Weperme Supreme Streth Antimicrobial V-Neck Placket Scrub Top WM01T902

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Отидовме над и пошироко со нашата нова колекција на врховно стрии. Има најнапредно истегнување, но исто така има и антимикробно на Protx2, технологија за намалување на ткаенината. Ново деколте, јамка за банџи за да одговара на која било значка, две џебови за лепенка и џеб од градите за да се носат секојдневни најважни работи. Координирајте со патеката што одговара за да го заврши изгледот! Намалување на мирис на мирис со контрола на влага. 90,00% полиестер, 10,00% спандекс. 4-насочно истегнување. В-врат-вратен деколте. Бунџи јамка на деколте. Три вкупно џебови : две лепења со еден џеб на градите. Кошула полите. Врховно јазиче. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата