• Обновено
Државен фудбалски топка во Оклахома 27 дијаметар

Државен фудбалски топка во Оклахома 27 дијаметар

Buyers rating:
DEN 959.68

Тековен

Заштитете го вашиот кат во стил и покажете го вашиот случајно со фудбалски топчести душеци од решенија за лиценцирање на спортови. Направено со 100% најлонски тепих и не-лизгање рециклирана поддршка за винил. Може да се постави на кој било вид на подот. Машина за перење; Вакуумот редовно и забележете чист за секое лесно и брзо чисто. Лиценцирани производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84