• Обновено
Нито ножеви 9 тактички нож за клип-точка

Нито ножеви 9 тактички нож за клип-точка

Buyers rating:
DEN 318.08

Тековен

14 "Севкупно. 9 " Сечило. Acer AN-58 челик модифициран сечило за клип со работа со датотеки. Целосен Танг. РАБОТНИ РАБОТНИ ЦРНИ АБС и Замак. Месинг заврши челична стража, Помел, трим и инлеј Шилд. Обвивка од црн кожен појас. Тоа е прилично лесен и прилично лесно да се чува чисто. Сечилото со висока изведба на сечилото се изостри на работ на брич и држете го работ за проширена употреба. Висококвалитетни, високи перформанси, исклучителни, работни алатки и ножеви достапни за сите потрошувачи. Соодветните врвни материјали се користат и се посветени на интензивно изработка на ножеви. Напредната технологија и иновативниот дизајн се комбинираат за да создадат цврсти, изработени, сигурни корисници на ножеви се горди да ги носат. Нито ножеви 9 "тактички нож за клип-точка : 14". 9 "сечило. Acer AN-58 челик модифициран клип сечило со работа со датотеки. Комплетна танг. Грнки со црни апс и Замак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33