• Обновено
Ирина ИНЕВЕНСКИ Скеле за статус на статусот ознаки ABS Security Safficent Signs Scalks Scalgolding Inspection Expection Комплет за електрична хемиска индустриска

Ирина ИНЕВЕНСКИ Скеле за статус на статусот ознаки ABS Security Safficent Signs Scalks Scalgolding Inspection

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Нота : Може да има неколку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Лесен за употреба : Овие ознаки со скелиња можат да бидат прикачени на опремата со што може да се врзуваат и за жиците со кабелски врски. Спецификација : Материјал : Abs.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33