• Обновено
Време и време женски и женски плус црвен пресврт предниот цврст костим за капење

Време и време женски и женски плус црвен пресврт предниот цврст костим за капење

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Добијте го лифтот и модерен изглед што го сакате во овој бикини врвот од Time & Tru. Пар со време на појавување и дното на костимот за капење за незаборавен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Отстранливи чаши. Подлога. Прилагодливи врски на грбот. 88% најлон/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина пресврт пред предниот дел за капење бикини за жени од време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00