• Обновено
Покрив за лента за напојување Homesafe

Покрив за лента за напојување Homesafe

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Домашната безбедна лента за напојување помага да се задржат местата покриени и приклучоците безбедно подалеку од децата. Корицата погодно се прилагодува за прилагодени ленти за сместување со напојување со 4, 5 или 6 приклучоци. Јасен панел обезбедува видливост на индикаторот за моќност. Може да се користи на подот или wallидот поставен со вклучен хардвер. Покрив за лента за напојување Home Fafe.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84