• Обновено
Chaps Classic Classic Fit Striped Potto Jersey Polo кошула, големини XS-4XB

Chaps Classic Classic Fit Striped Potto Jersey Polo кошула, големини XS-4XB

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Класичен главен дел за вашата гардероба. Оваа поло маица од Chaps е испробан стил направен во мека памучна маичка со природен дел за дополнителна удобност. Со детали за лого на градите и спортска шема на ленти, ова секојдневно поло е одличен избор на теренот за голф или на вашата следна скара во дворот. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од памук со природен дел. Машка класична вклопена цврста памучна пикало од кошула од поглавја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24
Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36