• Обновено
Маичка за медицинска сестра за време на време и време на породилно

Маичка за медицинска сестра за време на време и време на породилно

Buyers rating:
DEN 207.84

Тековен

Овој пат и Tru Snap Ready Nursight Tee е одличен додаток за породилна гардероба на очекуваната или нова мајка. Совршено да се носи во текот на вашата бременост и додека медицинска сестра, оваа породилна маица е направена во мека, лесна ткаенина и лесно може да се спари со фармерки или хеланки за обичен изглед. Најдобриот дел : детални детали за рамото за мама и бебе кога е време да се медицинска сестра. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Копчиња за прицврстување на рамената за лесна медицинска сестра. Mirtивотен породилно рамо маица маица од време и вистинито.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00