• Обновено
HEDSTROM # Minions Playball Deflate Party Pack

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил. Тешко е да се победи насмевката што им ја носат на лицата на децата кога ќе ги видат светлите бои и нивните омилени ликови од минијатури на жив и мазна топка. Гледајте го вашето дете како се смее и се насмевнува додека отскокнува, клоца и фрлаат игра со Hedstrom низ куќата или во дворот. Овој пакет вклучува 8 плејбол на Hedstrom Minions. Овие се совршени за забави, супер фанови и деца кои сакаат да се забавуваат! Minions Hedstrom Minions Deflated Playball Party Party пакет 10 инчи 8 Count Pack вклучува (8) 10 -инчни топки со тематски графики. Секоја топка ја истакнува графичката графика на знаци. Секоја мерки со дијаметар од 10 ". Плејболите доаѓаат од дефленирани, а пумпата се продава одделно. Одлично за забави или настани. Совршено за игра во затворен простор и на отворено. Лесно се чисти или санира. Изработено од траен материјал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33