• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Peasley Hollow Canvas Art by Jason Shaffer, Black Matte, Birch Frame

Трговска марка ликовна уметност Peasley Hollow Canvas Art by Jason Shaffer, Black Matte, Birch Frame

Buyers rating:
DEN 799.84

Тековен

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „Peasley Hollow“ Canvas Art од Jејсон Шафер, црна мат, рамка од бреза : Уметник : asonејсон Шафер. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти

Опасената шема на медалјон на овој килим се меша со гроздобер стил со традиционална удобност Оваа уника

DEN 554.40