• Обновено
20,5 H Sullivans разновидно зеленило mi bush, разнобојно

20,5 H Sullivans разновидно зеленило mi bush, разнобојно

Buyers rating:
DEN 1821.44

Тековен

Координираната мешавина на примамливо зеленило и разновидни зеленили се соединуваат во оваа колекција за да воспостават изглед што го подобрува секојдневниот декор. Различни бујни нијанси во комбинација на големини и форми се собираат за да испорачаат занаетчиски изглед кој е бујна и чиста. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украси за дома. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Пополнете ја омилената вазна со оваа вештачка разновидна зеленило мешавина од грмушка. Дизајнирано со жични, свитливи стебла за да можете да се обликувате на посакуваниот изглед. Овој производ мери 19,5 "l x 16,25" W x 20,5 "H. Оваа ставка е направена од пластика. Измешајте и се совпаѓаат со други саливанци цветни и зеленило стебла. Уживајте во убавината на отворено без одржување на жива фабрика. Создадете убава Букет за вашата кујна, живеење, јадење, бања или спална соба. Lifelike вештачката грмушка е совршена за свадби, невестински и тушеви за бебиња, украси за домови и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84