• Обновено
Графичка моќност на машката за промена на мажите на Рибок, до големини 3XL

Графичка моќност на машката за промена на мажите на Рибок, до големини 3XL

Buyers rating:
DEN 400.00

Тековен

Направете ја оваа моќност на машката „Рибок“, графичка графичка кошула за теретана за удобност и поддршка кога ви е најпотребна за време на вашите вежби. Графичката мета е совршена за скоро секоја активност. Оваа атлетска графичка кошула е кул ткаенина на Jerseyерси на допир (60% памук/40% полиестер) за време на вежбање со голема издржливост. Опремена за да ве поддржи, овој врв на перформанси е дизајниран да го прегрне горниот дел од торзото и да дозволи простор во средниот дел, давајќи целокупно опуштено вклопување. Само што е доволно вклопено за да ја покажете пумпата, но не доволно за да го ограничите вашето движење. Овој атлетски врв може да се вклопи во кој било животен стил што го фрлате на него. Кршење на салата за вкрстување, трчање или лежење дома; Направете го сето тоа со леснотија. Машки на Рибок. Графички. Активна облека/атлетизност. Активна мета. Машинско миење ладно. Tumble Dry LOW . 60% памук/40% полиестер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33