• Обновено
Странична табела со акцент на фиоката на Линон Лејклин, висока 24 висока, бела

Странична табела со акцент на фиоката на Линон Лејклин, висока 24 висока, бела

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Освежете го вашиот дом со јасни линии на оваа табела за акцент на очите. Со својата уникатна база во форма на Х, ова парче носи забавен, геометриски изглед на секоја просторија во вашиот дом. Додадете го ова парче покрај кревет, стол или на влез за да уживате во неговиот простран простор за складирање и прикажување. Металните акценти ја истакнуваат неутралната завршница со сјаен сјај. Дизајнирајте ја вашата идеална просторија и создадете енергичен изглед со спарување на ова парче со другите во колекцијата. Забава X дизајнирана база. Една фиока обезбедува многу простор за складирање. Металните акценти на секој агол додаваат забавен детал на парчето . Стилски додаток на кревет или столчиња . Бела завршница. Димензии на фиоки : 19,69 x 13,54 x 3,6. Собрани димензии : 24 "w x 18" d x 24 "ч. Бродови во 1 кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00