• Обновено
Кујна храна семејна удобност во форма на храна и пијалоци Графичка уметност галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Кујна храна семејна удобност во форма на храна и пијалоци Графичка уметност галерија завиткано платно печатење

Buyers rating:
DEN 7196.00

Тековен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 големи : 30 x 1,5 x 20 x-во-големи : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : прибор за јадење, производи, храна, оброк, кујна, вечера , Јадење, готвач, гроздобер, карирана, шема. Дизајн од Дан Дипаоло. Совршено се вклопува во која било кујна, трпезарија, бар или оставата, чајната кујна . Текстот вклучува : Комфорнија за семејна кујна за храна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата