• Обновено
Мебел на Америка БРИ современ канцелариски стол, црно

Мебел на Америка БРИ современ канцелариски стол, црно

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Современиот дизајн на овој елегантен канцелариски стол ќе ја постави сцената за софистициран и професионален простор за работа. Одморот со кожени седишта и задниот дел се надополнети со хромирана рамка и е комплетно со заоблени нозе, ова шик седиште заслужува место во вашата канцеларија. Мебел на Америка Брикс современ канцелариски стол, црна : цврста рамка за хром. Подготвено кожено седиште и потпирач за грб. Криви рамка со квадратна основа. Севкупни димензии : 22 "W x 24" D C 30.5 "H. Висина на седиштето : 17.5-20.5". Потребно е собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата