• Обновено
Класичен шаховски табла, цврсто орев и јаворов дрво, 11,5 “

Класичен шаховски табла, цврсто орев и јаворов дрво, 11,5 “

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Класичен шаховски табла, цврсто орев и јаворов дрво, 11,5 " : Класичен шах и табла за чевли е солиден орев и мерки за столбови од јавор 11,5 " квадрати мерка 1,25 "Оваа прекрасна табла е направена од цврсто орев и јавор дрво. се совршен комплимент за скоро секој сет на шахмени. Препорачуваме пиво, рачно насликани, па дури и различни нијанси на чизми со витраж од дрво да додадат на оваа табла. Ова е висококвалитетна табла која ќе биде негувана за генерации за неговата класична едноставност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33