• Обновено
Единствени поволни цени, женски плус големина отворена предна ракав чипка од средна должина кардиган

Единствени поволни цени, женски плус големина отворена предна ракав чипка од средна должина кардиган

Buyers rating:
DEN 350.40

Тековен

Обликот на кардиганот е класичен и женски, а вклопувањето е опуштено и лесно. Ништо не ја надополнува вашата гардероба како овој долг кардиган. Без разлика дали излегува или датира, ќе биде многу стилски. Совршено да се лизнете на врвовите на резервоарот и фармерките. Повод : Собирање на викенди, датира, излегуваат, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мешање (меѓународни инчи) Големина градите - Ширина на рамото 1x 48 172x 51 1/8 - 17 3/43x 54 3/4 - 18 3/84x 58 1/4 - 19 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина отворена предна 3/4 ракав чипка со средна должина кардиган 90% најлон 10% спандекс. Увезени. Цветна чипка. 3/4 ракав. Отворен фронт. Чиста кардиган. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговара на големина 1x.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24