• Обновено
Чудо нација бебе момче и дете момче со кратки ракави со качулка и маица за панталони за панталони, 2 парчиња, 2 парчиња

Чудо нација бебе момче и дете момче со кратки ракави со качулка и маица за панталони за панталони, 2 парчиња,

Buyers rating:
DEN 239.68

Тековен

Тој ќе биде подготвен за денот во супер кул и удобно и удобно облекување на „Wonder Nation“. Се продава исклучиво на и. Вклучува : Топ и џогери. Топ : прикачен аспиратор; кратки ракави; Боја блокирана шема; Контраст, виси по полите. Jогерс : Повлечете еластична лента за половината со акцент на вратоврска; два предни џебови и два странични џебови на карго; Сеопфатна текстура со ребра. Топ : 60% памук/40% полиестер; Пониско тело : 61% полиестер/39% памук; Hangdown : 64% полиестер/34% рајон/2% спандекс; Панталони : 61% полиестер/39% памук; Странични вметнувања : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата