• Обновено
Без граници јуниори без ракави на вратот на вратот, големини XS-3XL

Без граници јуниори без ракави на вратот на вратот, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 240.00

Тековен

Овој врв без ракави без ракави е без напор стил на топло време, дизајниран со лесна и воздушна силуета за да ги задржи работите лесни, ветровити и точни на трендот. Сместено на вратот и заврши со замолчен полите, тоа прави совршено спарување со сите ваши шорцеви, каприс и тексас. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : квадратен висок врат. Затворање : Пуловерот со затворање на копчето за копчиња на задниот дел од вратот. Ракави : без ракави со ленти со шпагети. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; Замачкан преден и заден врат; Ханки полите. Јуниори без ракави со ракави на вратот од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33