• Обновено
Кидтопија Девојки со долг ракав на врвот и џогерски панталони за пижами, 2 парчиња, големини 6х-14

Кидтопија Девојки со долг ракав на врвот и џогерски панталони за пижами, 2 парчиња, големини 6х-14

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Чувајте ја вашата девојка привлечна и удобна за спиење во овој сет на пижама со тесно прилагодување на Кидтопија. На горниот дел од Раглан има деколте на ребрата и манжетни кои помагаат да се задржи сè на место и да ја содржат таа пријатна топлина. Панталоните со џогер се обележани со мека еластична лента за половината со шарени отпечатоци - совршени за многу забава и да се одржуваат удобни пред, за време и после креветот. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони со џогер. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави на Раглан; предниот принт. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; сите отпечатоци. Долгиот ракав на девојчињата и пижами со пижами со пижали од девојчиња од Кидтопија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67