• Обновено
Студио Wynwood Floral Beauty & Fashion Canvas Art Print

Студио Wynwood Floral Beauty & Fashion Canvas Art Print

Buyers rating:
DEN 768.00

Тековен

Пистата Авенија мода и глам wallидна уметност платно за отпечатоци „Зора утрински букет Аквамарин“ парфеми - сина, бела зора утринска букет аквамарин, е вешто изработено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за парфеми за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата