• Обновено
Изедначете ги децата во миење на телото на шампон, зелено јаболко, безлза, оз

Изедначете ги децата во миење на телото на шампон, зелено јаболко, безлза, оз

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Еднакви деца 3 во 1 шампон, балсам и миење на телото има освежувачки мирис на зелено јаболко и е направено со нашата дерматолог тестирана формула без солза. Оваа нежна формула ја остава кожата и косата на вашето дете чиста, мека и мазна. Нашиот сапун е безбеден за чувствителната кожа на вашето дете, бидејќи е без парабан и без фталат. Доаѓа натоварено во лесно шише со пумпа за ваша погодност. Едноставно исцедете мала количина на влажно мијалче, сунѓер, нето -пуф или рака и нанесете на телото и косата. Работете во богата ласка и исплакнете. Времето за бања е ветре со еднаков 3 во 1 солза шампон, балсам и миење на телото. Создавањето вистински здравствени одлуки може да биде предизвик. Со целосен спектар на производи и едноставни решенија, еднаков ви овозможува да се грижите за вашето семејство со доверба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33