• Обновено
Изедначете ги децата во миење на телото на шампон, зелено јаболко, безлза, оз

Изедначете ги децата во миење на телото на шампон, зелено јаболко, безлза, оз

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Еднакви деца 3 во 1 шампон, балсам и миење на телото има освежувачки мирис на зелено јаболко и е направено со нашата дерматолог тестирана формула без солза. Оваа нежна формула ја остава кожата и косата на вашето дете чиста, мека и мазна. Нашиот сапун е безбеден за чувствителната кожа на вашето дете, бидејќи е без парабан и без фталат. Доаѓа натоварено во лесно шише со пумпа за ваша погодност. Едноставно исцедете мала количина на влажно мијалче, сунѓер, нето -пуф или рака и нанесете на телото и косата. Работете во богата ласка и исплакнете. Времето за бања е ветре со еднаков 3 во 1 солза шампон, балсам и миење на телото. Создавањето вистински здравствени одлуки може да биде предизвик. Со целосен спектар на производи и едноставни решенија, еднаков ви овозможува да се грижите за вашето семејство со доверба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата