• Обновено
Добијте пријатно пиење кафе Гном бајки и фантазии Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Добијте пријатно пиење кафе Гном бајки и фантазии Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

Buyers rating:
DEN 271.20

Тековен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 Голем : 13 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 17 x 1,5 x 40 преголеми : 20 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : gnome, кафе, чаша за кафе, пријатно. Дизајн од Зивеи Ли. Прво совршено во која било кујна, трпезарија, бар или оставата, чајната кујна . Текстот вклучува : Земете пријатно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата