• Обновено
Заштитена марка ликовна уметност крило на тоа I платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

Заштитена марка ликовна уметност крило на тоа I платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

Buyers rating:
DEN 1530.08

Тековен

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Кривајќи го I“ платно уметност по боја пекара злато украсена рамка : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Мотивациски. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84