• Обновено
Дизни Класик Мини Маус Девојче девојче со низок судски патика, големини 7-12

Дизни Класик Мини Маус Девојче девојче со низок судски патика, големини 7-12

Buyers rating:
DEN 191.68

Тековен

Вашето мало девојче нема да сака да ги соблече овие! Овие симпатични чевли на Minnie Mouse Court имаат класичен дизајн, совршен за носење со речиси секоја облека. Чистата бела горна со светло сиви акценти има симпатична поза на Мини, при што уметничките дела се протегаат на страничниот ид на надворешната страна. Дизајнот на лесен/лесен за исклучување вклучува еластични лаки на Gore, табулаторот за потпетици и прилагодлива каиш и јамка со лак за минија, што седи точно на главата на Мини. Чиста, бела надворешна плоча го комплетира изгледот. Затворање на чевли : Прилагодлива лента за кука и јамка. Материјали : ПУ и полиестер горниот со кожа и ТПР -надворешна страна. Крај на употреба : Совршен за училиште или игра. Карактеристики : Дизајн на лесен/лесен со еластични лајси, табулаторот за потпетици, голема уметност со ликови на Minnie Mouse. Ликови : Мини Маус. Чиста и грижа : Избришете чиста со влажна крпа. Земја на потекло : Кина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Машка графичка мета Ротвејлер
  • Обновено
Оценката:

Машка графичка мета Ротвејлер

Додадете малку тежок и бестрашен стил на вашиот плакар со машката графичка мета Ротвејлер Направено од

DEN 239.68