• Обновено
Без граници на јуниори плус весело сè Божиќен џемпер

Без граници на јуниори плус весело сè Божиќен џемпер

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Забавно, празнично и подготвено за празниците! Божиќниот џемпер на границите не ги доловува сите чувства во сезоната. Совршено за следната грда забава за Божиќни џемпери. Исклучиво на. Материјал : 100 %% акрилик. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : опуштена. Тежина : средна тежина. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги, шарени ракави. Џебови : Ништо. Исечете. Сè што е Божиќен џемпер од без граници за јуниори со плус големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33