• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Пид Пипер“ платно уметност од Кристијан acksексон, црн мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност „Пид Пипер“ платно уметност од Кристијан acksексон, црн мат, дрвена рамка

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Уметник : Кристијан Jackекссопјубјект : Детска уметност : Современа трговска марка ликовна уметност „Пид Пипер“ Арт од Кристијан acksексон, Црн мат, Вуд рамка : Уметник : Кристијан acksексон. Тема : Детска уметност. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, црна матка, акрилик. Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има едноставна графичка илустрација на бајката „Пијд пипер“. Печатење на giclee под акрилик во рамка од дрво. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на црно матенирање и доаѓа во рамка од дрво. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Машка графичка мета Ротвејлер
  • Обновено
Оценката:

Машка графичка мета Ротвејлер

Додадете малку тежок и бестрашен стил на вашиот плакар со машката графичка мета Ротвејлер Направено од

DEN 239.68
Dioptics Medical Pro po rec gm pl gry
  • Обновено
Оценката:

Dioptics Medical Pro po rec gm pl gry

Барате удобен начин да ги заштитите очите од сонцето? Не гледајте подалеку од Rec15 GM 54 Flipups ™! Овие флипап �

DEN 3.00