• Обновено
Џемпер за камуфлажа на екипажот за време на време и Tru

Џемпер за камуфлажа на екипажот за време на време и Tru

Buyers rating:
DEN 367.84

Тековен

Времето и Тру ги носи трите Ц : Кул, обичен, маскирна. Овој џемпер од камо пуловер има шема на тренд со класичен екипаж и е направен во удобна ткаенина која е совршена за целодневно носење. Носете го во лежерни денови со пар фармерки или џогери и сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Камуфлажа шема; високо-ниско полите; странични парчиња. Omенски камо пуловер џемпер од време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67