• Обновено
Чудо на нација Момци за реверзибилна јакна за бомбардери, големини 4-18

Чудо на нација Момци за реверзибилна јакна за бомбардери, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 767.68

Тековен

Две јакни во едно - толку прекрасни! Оваа реверзибилна јакна со качулка од Wonder Nation нуди топлина, разноврсност и стил и е совршено соодветна за каква било активност е планирана за денот со вашето момче. Исклучиво на. Материјал : школка/аспиратор/ракав : 100% најлон; Обратно тело : 60% памук/40% полиестер; Пополнете : 100% рециклирајте полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Средна тежина. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на патент со тешки патент за полесно за леснотија во и надвор од јакна. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : 2 предни џебови од двете страни. Карактеристики : ребрести полите. Докажано дете цврсто : обложена ткаена ткаенина за отпорност на вода и се свртува кон топло руно. Реверзибилна јакна со качулка од момчињата од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean
  • Обновено
Оценката:

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean

Lee Riders Womens Midrise Straight Jean со предни џебови од лажички и иконични џебови со зашици со Sкрива Премиум истегнат

DEN 3.00