• Обновено
Атлетски дела Активни маици за бебиња и мали деца со кратки ракави, 4-пакувања, големини 12м-5Т

Атлетски дела Активни маици за бебиња и мали деца со кратки ракави, 4-пакувања, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Едноставен начин да се занимава со неговата гардероба и да го чувате покриен за неговите омилени активности. Оваа четири пакувања маици од атлетски дела е стил на лесна облека со класичен, спортски допир-совршен за вашето бебе или момче за дете. Со супер-меки ткаенини и својства за влага, тој може да се задржи ладно и удобно додека ги спарува овие тимови со шорцеви или џогери-оценки! Материјал : 50% полиестер/50% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Преклоп на вратот; Driworks рефлексивни топлина. Активни маици на момчињата за бебиња и мали деца од атлетски дела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33