• Обновено
Мус од јужно гурманско млеко чоколадо, Оз

Мус од јужно гурманско млеко чоколадо, Оз

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Од кујната во длабокиот југ, јужното гурманско млеко чоколадо мус ја доловува целата добрина на традицијата на почит. Богат со вкус, лесен за подготвување рецепт ви овозможува да доживеете еден од одличните десерти за дегустација на стариот југ што ќе бидете горди да ги споделите со семејството и пријателите. Мус од јужно гурманско млеко со чоколадо : 10-минутно првично. Богат со вкус. Кошер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата