• Обновено
Класичен сет за јадење на задните дизајнерски столици во бела мијалник финиш

Класичен сет за јадење на задните дизајнерски столици во бела мијалник финиш

Buyers rating:
DEN 2240.00

Тековен

Класичен сет за јадење на X назад дизајнерски столици во бело миење на нозете поддржани од вретено на цврсто дрво. Рачно нанесено бело миење. Идеално за кујна или трпезарија. Доставено до вашата врата од услугата за парцели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33