• Обновено
DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник

DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник

Buyers rating:
DEN 351.84

Тековен

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој традиционален часовник на wallидот е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој гроздобер цветен wallиден часовник на орхидеи пристигнува целосно подготвен да виси на wallидот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . Карактеристики : Изгледа подобро од која било фото -хартија. Лесно за чистење со микрофибер крпа . батерија „аа“ вклучена со вашата нарачка . Лесно е да се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти

Опасената шема на медалјон на овој килим се меша со гроздобер стил со традиционална удобност Оваа уника

DEN 554.40
Вудграјн внатре внатре.
  • Обновено
Оценката:

Вудграјн внатре внатре.

Фото рамката може да оди на кој било од вашите wallsидови, нашата рамка за слики може да се постави насекад�

DEN 2.67